Zázriva - Dolina, Zázrivá  027 05, Slovensko

O Nás

Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to. (A. Einstein)

Komfortné drevenice

Drevenice Zázrivá sa nachádzajú v príjemnom prostredí obce Zázrivá, v miestnej časti Dolina. Ponúka ubytovanie v 2 dreveniciach postavených v klasickom zázrivskom štýle a ponúkajú celkovú kapacitu 21 lôžok.

Priateľský k rodine

Drevenice Zázrivá sú prioritne určené na prenájom pre rodiny. Každá z dreveníc má postieľku pre tých najmenších. Na pozemku sa plánuje výstavba  ihriska pre Vaše deti.

Nádherné prostredie

Zázrivá sa nachádza v okrese Dolný Kubín, je charakteristická drevenou architektúrou, ľudovými zvykmi, výrobou Zázrivských korbáčikov, piesňami a tancami, výrobou odevov a inými tradíciami ľudovej tvorivosti. Je tiež východiskom pre turistiku. Zázrivá a okolie ponúka nespočetné množstvo pre plánovanie turistických ako aj cykloturistických trás pre náročných ale aj menej náročných.

O nás

V roku 2020 sme úspešne ukončili výstavbu dvoch nových dreveníc („Danka“ a „Hanka“) v krásnom prostredí obce Zázrivá. Drevenice sú postavené v časti obce Dolina nachádzajú sa na uzatvorenom pozemku.  Drevenice sú postavené v charakteristickom štýle Zázrivskej tématiky, s moderným vybavením.  

Spoločenská miestnosť
play-button

Video prezentácia

Útulné Drevenice

Interiér dreveníc je priestorovo veľkorysý , zariadený je účelne , vkusne a kvalitnými materiálmi tak , aby Vám poskytol komfortné a príjemné prostredie pre Váš oddych po návrate z lyžovačky , turistiky , či inej dovolenkovej aktivity.